Gårdsmotiv oljemålning

211981

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, olja på duk, 44x36 cm

Uppfodrad, renoverad

Konst, Måleri

Rum 13

Gårdsmotiv oljemålning

Budhistorik (15 bud)
985940
985937
950
985935
900
985933
850
985931

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.