Anders Palmér grafik

211978

PALMÉR, Anders (född 1958): (2) Landskap, signerade Palmér, numrerad samt ea, färglitografier, 32x44 resp. 26x47 cm

Fack 7

Anders Palmér grafik

Budhistorik (3 bud)

981076
950
980731
976738

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.