Anders Palmér grafik

211974

PALMÉR, Anders (född 1958): (2) Får, signerade Palmér, numrerade, färglitografi, 20x27 cm vardera

Fack 5

Anders Palmér grafik

Budhistorik (6 bud)
985395
984013
983128
950
981097
750
974767
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.