Taklampa jugend

211964

TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, kupor i frostat glas med skärslipad dekor, elektrifierad, höjd ca 99 cm

Stora kupan med obetydligt dolt nagg, 4 mindre kupor lösa

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa jugend

Budhistorik (4 bud)

985130
450
985098
983661
983079

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.