Spiselhundar England

211953

SPISELHUNDAR, 1 par, England, 1900-talets början, flintgods, polykromt bemålade, höjd 23 cm

En med fotnagg

Keramik/Porslin

Rum 5

Spiselhundar England

Budhistorik (4 bud)

982580
450
982530
982093
979679

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.