Einar Nerman olja

211949

NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Einar Nerman -65, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Einar Nerman olja

Budhistorik (8 bud)
983690
983689
982982
982595
550
981632
500

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.