Carolina Alotus akryl

211939

ALOTUS, Carolina (född 1970): Blomma, signerad och daterad Caroline 2000, akryl på duk, 100x70 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Carolina Alotus akryl

Budhistorik (9 bud)
986123
3 200
983277
983122
2 800
981093
981092

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.