Nils Forsberg oljemålning

211922

FORSBERG, Nils (1842-1934): Man klädd i 1600-tals dräkt, signerad och daterad Nils Forsberg -15, olja på duk, 100x65,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
985855
985239
1 800
981964
1 700
980963
1 600
977921

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.