Oljemålning

211903

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, möjligen Fanny Brate: Handarbetande kvinnor, signerad och daterad F.B Sjöberg 1904, akvarell, 17x12 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Oljemålning

Budhistorik (20 bud)
985620
2 400
985611
985611
1 900
985186
1 800
985186
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.