Nils Kölare gouache

211901

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N Kölare -81, gouache, bladstorlek 23,5x23,5 cm
Inköpt Galerie Aronowitsch

Konst, Måleri

Monter 2

Nils Kölare gouache

Budhistorik (8 bud)
985301
981161
976605
950
976230
900
975892
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.