Kjell Leander Engström olja

211895

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Abiskojokk", signerad o daterad Kjell Abiskojokk -45, olja på duk, 48x59 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Kjell Leander Engström olja

Budhistorik (18 bud)
985474
3 400
985394
3 200
977443
985393
977443

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.