Jim Dine färgetsning

211889

DINE, Jim (USA, född 1935): "A Nurse", signerad och daterad 1976, 17/36, färgetsning, bladstorlek 105x78 cm

Rum 1

Jim Dine färgetsning

Budhistorik (6 bud)
983840
6 400
983839
5 200
976859
5 000
975194
974794
3 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.