Bordspendyl fransk empire

211838

BORDSPENDYL, 1820/30-tal, Frankrike, brännförgylld brons, höjd ca 36 cm, pendel och nyckel finns

Lösa dekorelement

Klockor/Ur

Monter 1

Bordspendyl fransk empire

Budhistorik (37 bud)
985793
9 800
985794
9 600
985793
9 400
985792
9 200
985789
9 000

Slutpris SEK:
9 800
939 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.