Bockbord 1900-tal

211819

BOCKBORD, 18/1900-tal, furu, höjd ca 76, 234x108 cm

Fläckar, slitage och sprickor

Ändringar/tillägg
18/1900-tal

Rum 10

Bockbord 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
985425
7 400
985422
7 200
985419
7 000
985418
6 800
985415
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.