Poster "Muhammad Ali by Andy Warhol"

211814

POSTER, "Muhammad Ali by Andy Warhol", signerad och daterad Andy Warhol -79, uppklistrad på pappskiva, 73x60,5 cm

Rum 9

Poster

Budhistorik (11 bud)
983957
5 400
983461
5 200
982399
5 000
981235
4 800
980974
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.