Gunnar Frössén oljemålning

211757

FRÖSSÉN, Gunnar (född 1948): Komposition, signerad a tergo på spännram G Frössén, olja på duk, 117x77 cm

Uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 10

Gunnar Frössén oljemålning

Budhistorik (14 bud)
984602
4 400
984251
4 200
984581
984251
3 800
984569
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.