Carl Wilhelmsson akvarell

211744

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Båt i blåsväder, akvarell med täckvitt, signerad C. Wilhelmson, 15x24 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Carl Wilhelmsson akvarell

Budhistorik (12 bud)
984815
3 200
984187
984813
2 800
984187
2 600
984811
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.