Ringar 18 k guld

211714

RINGAR, 3 st., 18 k guld, fasetterade vita stenar, 1940-tal resp. en stämplad Göteborg 1965, ringstorlekar 16,5, 18 samt 18,5 mm, total vikt ca 8 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Ringar 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
982267
1 600
982266
982264
1 400
982263
982262
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.