Jan Naliwajko litografi

211683

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Kvinnofigur i form av ängel, litografi, signerad, 278/360, 71x60 cm

Konst

Fack 6

Jan Naliwajko litografi

Budhistorik (9 bud)
985421
850
985884
985421
750
985875
700
985421
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.