Kopp Kina

211678

KOPP med ställning och lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, total höjd 10 cm

Smärre nagg

Orientaliskt

Monter 1

Kopp Kina

Budhistorik (1 bud)

985128
2013-10-28 10:43:26

2013-10-28 kl 22:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.