Ulf Malmgren oljemålning

211669

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "På Cafeét" / "Doing the hair before entering" (Café Opera - Stockholm), signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 88x80 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
984618
2 600
983949
2 400
983467
980708
977905
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.