Ulf Malmgren oljemålning

211668

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Vid Molins fontän", signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 88x80 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (20 bud)
984553
5 800
984552
5 600
984547
5 400
984543
5 200
984546
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.