Oljemålning på plåt

211653

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, gustaviansk scen med 2 kvinnor, olja på plåt, 21x17 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Oljemålning på plåt

Budhistorik (7 bud)
981970
650
977872
600
977655
550
977504
500
976357
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.