Wenzel Ulrik Tornöe oljemålning

211645

TORNÖE, Wenzel Ulrik (1844-1907): "Venetianska fisker", signerad och daterad Venzel Tornöe Venezia 1878, olja på duk, 56x44 cm

Reva

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
983596
6 000
983375
5 000
979252
979250
976714

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.