Carl Schubert akvarell

211636

SCHUBERT, Carl (född 1955): Trädgårdsbänken, signerad och daterad Carl Schubert -01, akvarell, 59x45 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Carl Schubert akvarell

Budhistorik (22 bud)
980512
983578
980512
1 600
983577
980512

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.