Bengt Böckman litografier

211622

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): (9), Golfmappen, signerad Bengt Böckman, 104/199, färglitografier, 57x41 cm

Fack 6

Bengt Böckman litografier

Budhistorik (17 bud)
983914
3 400
983873
3 200
983893
3 200
983873
2 800
983817
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.