I Franke olja

211618

FRANKE, Ivar (född 1913): Landskap, signerad I Franke, olja på duk, 55x38 cm

Konst, Måleri

Fack 13

I Franke olja

Budhistorik (2 bud)

982516
975135

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.