Olle Bonnér färglitografi

211613

BONNIÉR, Olle (född 1925): "Sankt Sebastian",signerade och daterade Bonniér -64, HC XXXVII/XL, triptyk, färglitografier, samramade, totalt mått ca 46,5x153 cm

Fack 1

Olle Bonnér  färglitografi

Budhistorik (13 bud)
984059
982215
984054
982215
984044
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.