Nathalie Levi oljemålning

211604

LEVI, Nathalie (1914-1995): Stilleben med blommor, signerad N Levi, olja på duk, 47x39 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Nathalie Levi oljemålning

Budhistorik (3 bud)

983705
600
979558
973489

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.