Edvin Ollers olja

211603

OLLERS, Edvin (1888-1959): Innergård, signerad och daterad E Ollers 1958, olja på pannå, 25,5x38,5 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Fack 17

Edvin Ollers olja

Budhistorik (13 bud)
981026
1 700
979035
1 600
981023
979035
1 400
980030
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.