GG Kilburne akvarell

211595

KILBURNE, George Goodwin I (1839-1924): Interiör med kvinna, signerad GG Kilburne, akvarell, 27,5x18,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

GG Kilburne akvarell

Budhistorik (3 bud)

981552
971766
971463

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.