G Lindström olja

211579

LINDSTRÖM, Georg (född 1912): Gränd i gamla stan (Sthlm), signerad G Lindström, olja på pannå, 60x13,5 cm

Konst, Måleri

Fack 17

G Lindström olja

Budhistorik (1 bud)

973068
2013-10-20 10:42:49

2013-10-26 kl 20:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.