G Lindström olja

211569

LINDSTRÖM, Georg (född 1912): "Glasbruksgatan" (Sthlm. Sö), signerad G Lindström, olja på pannå, 30x41 cm

Konst, Måleri

Fack 17

G Lindström olja

Budhistorik (8 bud)
983170
600
983076
550
982764
500
982594
450
980612

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.