Karel Appel skulptur

211496

APPEL, Karel (1921-2006): Skulptur, "Face", signerad Appel, 9/499, märkt undertill "Reflex Modern Art Gallery", bemålat lergods, höjd 29,5 cm

Tillverkningskrackelyr

Konst, Skulptur

Monter 25

Karel Appel skulptur

Budhistorik (5 bud)
978081
4 200
979009
4 200
978081
977238
3 600
971287
3 200

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.