Pipställ med pipor och munstycken

211495

PIPSTÄLL, med PIPOR, 5 st, minstycken, 2 st, 18/1900-tal, varierande material

Diverse skador och slitage

Diverse

Monter 26

Budhistorik (2 bud)

982289
971872

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.