Askar med lock Kina

211492

ASKAR, med lock, porslin, Kina, 1700-tal eller äldre, dekor i underglasyrblått, vrakfynd, 6,5 resp 8 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Monter 25

Askar med lock Kina

Budhistorik (2 bud)

981439
979377

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.