Flickdocka Armand Marseille

211458

FLICKDOCKA, 1900/10-tal, Armand Marseille, huvud i biskviporslin, märkt Made in Germany Armand Marseille 390 A.6.M, enkel ledad kropp i trä och massa, längd 57 cm

Smärrre slitage

Leksaker

Monter 28

Flickdocka Armand Marseille

Budhistorik (7 bud)
983075
700
983284
650
983075
600
982816
550
983074
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.