Jordi Arkö färgetsning

211424

ARKÖ, Jordi (född 1951): "Snok", signerad, färgetsning, upplaga om 75 ex, bladmått 79x60 cm

Rum 9

Jordi Arkö färgetsning

Budhistorik (5 bud)
981122
600
972678
550
972678
974506
972678

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.