Silversked

211414

RAGUSKED, silver, 1700-talets andra hälft, otydligt stämplad IGK (?), 12, längd 32 cm, vikt ca 125 g

Silver

Monter 28

Silversked

Budhistorik (8 bud)
983069
1 600
982697
981217
1 400
976174
1 300
971853

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.