Biskvi flickdocka

211401

BISKVI FLICKDOCKA, möjligen Kestner, omkring 1900-10-tal, huvud märkt 146, längd 62 cm

Smärre slitage och skador

Leksaker

Monter 28

Biskvi flickdocka

Budhistorik (11 bud)
979975
1 300
982936
979975
982933
979975
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.