Svanberg med originalgravyr

211398

KONSTHISTORIA. SVANBERG, MAX WALTER. Max Walter Svanberg - litografier, reproduktioner, Malmö 1973.
Med torrnålsgravyr "Hybridens parningstecken", 1972, signerad Max Walters -72, 64/100, 25,5x19 cm. Gravyren ngt lös.
Blått klotband med omslag, omslag ngt nött.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 29

Svanberg med originalgravyr

Budhistorik (3 bud)

982979
450
975252
975252

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.