Allan Jäderås skulptur

211380

JÄDERÅS, Allan (1919-1999): Skulptur, kvinnofigur, sjödränkt ek, signerad och daterad A Jäderås -64, höjd 57 cm

Konst, Skulptur

Monter 26

Allan Jäderås skulptur

Budhistorik (8 bud)
983114
650
981979
600
980906
550
981978
500
980906
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.