Peter Dahl tuschteckning

211354

DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, osignerad, tusch, 21x20,5 cm

Kantskador, tejpfläckar

Konst, Måleri

Fack 17

Peter Dahl tuschteckning

Budhistorik (5 bud)
982858
982856
900
977912
972787
550
972556
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.