Albert Johansson serigrafi

211348

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Relaxing", signerad och daterad -65, 41/50, serigrafi, 44x38 cm

Fack 15

Albert Johansson serigrafi

Budhistorik (6 bud)
980631
750
983002
700
980631
650
981220
600
980631

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.