Axel Sjöberg akvarell

211344

SJÖBERG, Axel (1866-1950): "Långviksskär - Inloppet", signerad Axel Sjöberg, akvarell, 16x23 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (11 bud)
990706
3 200
989515
989515
989691
989515
1 900

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.