Oljemålning

211333

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): Kustbild med segelfartyg, osignerad, olja på duk, 22x31 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (21 bud)
989432
1 800
988314
1 700
988314
1 600
989431
988314
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.