Kyrkljusstake 1700

211331

KYRKLJUSSTAKE, 1700-tal, gustaviansk, skulpterat trä, höjd 55 cmn

Skador, slitage

Belysning, Diverse

Monter 29

Kyrkljusstake 1700

Budhistorik (19 bud)
971673
1 600
981928
971673
1 400
975796
1 300
971673

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.