Oljemålning

211329

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Segelfartyg, signerad Rickard S, olja på pannå, 20x28 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (20 bud)
989759
1 800
987081
1 700
985666
1 600
987080
985666

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.