Harald Garmland oljemålning

211323

GARMLAND, Harald (1904/05-1985): "Giuliano", signerad och daterad Garmland 1948, olja på duk, 24x18 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Harald Garmland oljemålning

Budhistorik (13 bud)
981819
981818
981816
981800
950
981814
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.