Oidentifierad konstnär

211313

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med blommande kaktus, signerad och daterad H Larson 1957, olja på duk, ca 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

981479
2013-10-25 19:02:30

2013-10-25 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.